Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Státní svátky v roce 2021 - kdy a kam můžete vyrazit na prodloužený víkend?

Rok 2021 přinese Čechům 8 svátečních volných dní, které připadnou na všední dny. Využijte je naplno a naplánujte si skvělý pobyt už teď. S trochou plánování a alespoň čtyřmi dny dovolené si můžete vykouzlit několik parádních prodloužených víkendů.
Státní svátky v roce 2021 - kdy a kam můžete vyrazit na prodloužený víkend?

8 svátků + 4 dny dovolené = 24 dní volna

Patříte k lidem, kteří už první lednové dny netrpělivě obracejí stránky nového diáře a natěšeně zvýrazňovačem kroužkují všechny volné dny a svátky? Šiřte tedy radostnou zprávu s námi. V roce 2021 si s trochou plánování volna užijeme vrchovatě! Čeká nás celkem 8 svátků, které připadnou na všední dny. Pokud je šikovně nakombinujete se 4 dny dovolené, můžete si užít až 24 volných dní, které se dají využívat k cestování a pobytům.

Velikonoce - pátek až pondělí (2.4. - 5.4.)

Zástupy rodinných návštěv a na Velikonoční pondělí také koledníků s pomlázkami budeme v roce 2021 očekávat od pátku do pondělí. Pokud se jim ale chcete vyhnout nebo plánujete prožít jarní svátky tradičně mimo domov, naplánujte si dovolenou s dostatečným předstihem. Čtyři volné dny lákají množství lidí a volné pokoje v hotelech se rychle vyprodávají.

 • Na Velikonoce vás čekají 4 dny volna.
Velikonoce

Červencové nastartování léta - pondělí a úterý (5.7. - 6.7.)

Radost můžeme mít na začátku léta spolu s dětmi. Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje připadá na pondělí a hned následující den k uctění památky mistra Jana Husa pak na úterý. Zahajte tedy léto jak se sluší a patří, a to prodlouženým víkendem na 4 dny! Nezapomeňte na pořádnou zmrzlinu, od vody rozmočené prsty a na sluníčku spálená záda. Sezónu můžete zahájit i filmovým festivalem v Karlových Varech nebo návštěvou některého z mnoha hradů a zámků u nás i v zahraničí, však na to budete mít 4 dny.

 • Na začátku léta si dopřejte 4 dny volna.
Červencové svátky

Podzimní svátky - úterý, čtvrtek a středa (28.9. a 28.10. a 17.11.)

Babí léto si naplno vychutnáte v září o prodlouženém víkendu díky úterní památce českého patrona sv. Václava (28.9.), stačí si vzít 1 den volna a víkend o 4 dnech je na světě. Pokud si chcete dopřát ještě více relaxace a odpočinku vezměte si další den dovolené, využijte Den vzniku Československa (28.10.), který připadá na čtvrtek a vydejte se na pobyt na další 4 dny. Je vám to málo? Schovejte si další 2 dny dovolené, zkombinujte je se svátkem Den boje za svobodu a demokracii (17.11.), který připadá na středu a užijte si 5 dní volna. Oslavte významné historické události a milníky národa co nejlépe. A pokud se chystáte do zahraničí, vzpomeňte si, že ne vždy to šlo tak snadno. V Maďarsku, Rakousku, i v Polsku se přitom vyhnete masám lidí a svátečním příplatkům v hotelích, protože tyto svátky nemají.

 • Vezměte si 4 dny dovolené a proměňte je na 13 dní volna.
Listopadové svátky

Vánoce a Silvestr - pátek (24.12.)

Volno plné sváteční pohody, cukroví a radosti z dárků si budeme zaslouženě užívat od pátku 24.12. celé tři dny až do neděle. Pokud jste pod stromečkem našli silvestrovský pobyt, vezměte si poslední den dovolené v roce na Silvestra a oslavujte na zasněženém svahu nebo na náměstí některé evropské metropole. Následující dva volné víkendové dny** se budou hodit, ať už je strávíte aktivně na horách s lyžemi, nebo odpočinkem po bujarém oslavování.

 • Na konci roku vás čekají 3 dny volna.
Silvestr

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK