Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Rok 2020 bude na svátky bohatý - kdy a kam můžete vyrazit na prodloužený víkend?

Rok 2020 přinese Čechům 12 svátečních volných dní, které připadnou na všední dny. Využijte je naplno a naplánujte si skvělý pobyt už teď. S trochou plánování a alespoň čtyřmi dny dovolené si můžete vykouzlit několik parádních prodloužených víkendů.

12 svátků + 4 dny dovolené = 35 dní volna

Patříte k lidem, kteří už první lednové dny netrpělivě obracejí stránky nového diáře a natěšeně zvýrazňovačem kroužkují všechny volné dny a svátky? Šiřte tedy radostnou zprávu s námi. V roce 2020 si s trochou plánování volna užijeme vrchovatě! Čeká nás celkem 12 svátků, které připadnou na všední dny. Pokud je šikovně nakombinujete se 4 dny dovolené, můžete si užít až 35 volných dní, které se dají využívat k cestování a pobytům.

Valentýn - pátek (14.2.)

Valentýn sice není oficiálním svátkem, který by uznávaly naše úřady či firmy. S jedním dnem vybrané dovolené si však můžete užít společně stráveného času jen ve dvou po celé tři dny. Svátek zamilovaných totiž vychází na pátek, což přímo vybízí k naplánování prodlouženého romantického víkendu. Užijte si jej třeba na pobytu v přepychových lázních s exotickou masáží nebo procedurou pro páry.

 • Vezměte si 1 den dovolené a užijete si 3 dny volna.
Valentýn

Velikonoce - pátek až pondělí (10.4. - 13.4.)

Zástupy rodinných návštěv a na Velikonoční pondělí také koledníků s pomlázkami budeme v roce 2020 očekávat od pátku (10.4.) do pondělí (13.4.) . Pokud se jim ale chcete vyhnout nebo plánujete prožít jarní svátky tradičně mimo domov, naplánujte si dovolenou s dostatečným předstihem. Čtyři volné dny lákají množství lidí a volné pokoje v hotelech se rychle vyprodávají.

 • Na Velikonoce vás čekají 4 dny volna.
Velikonoce

Květnové svátky - pátky (1.5. a 8.5.)

Další parádní vytoužené volno po Velikonocích nás čeká v květnu. Dva sváteční pátky po sobě doporučujeme pořádně využít. Příští rok už nás totiž Svátek práce (1.5.) a Den vítězství (8.5.) vůbec nepotěší. Dva prodloužené víkendy jsou ideální k nenáročným procházkám po krásných českých i slovenských městech, i k pořádné túře do přírody.** Užijte si jich na rok dopředu!

 • V květnu vás čeká 6 dní volna.
Květnové svátky

Červencové nastartování léta - neděle a pondělí (5.7. - 6.7.)

Sice poloviční, ale stále radost, můžeme mít na začátku léta spolu s dětmi. Bohužel na neděli připadající Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje nám naštěstí vynahradí volno k uctění památky mistra Jana Husa následující den v pondělí. Zahajte tedy léto jak se sluší a patří! Nezapomeňte na pořádnou zmrzlinu, od vody rozmočené prsty a na sluníčku spálená záda. Sezónu můžete zahájit i filmovým festivalem v Karlových Varech nebo návštěvou některého z mnoha hradů a zámků u nás i v zahraničí, však na to budete mít 3 dny.

 • Na začátku léta si dopřejte 3 dny volna.
Červencové svátky

Podzimní svátky - pondělí, středa a úterý (28.9. a 28.10. a 17.11.)

Babí léto si naplno vychutnáte v září o prodlouženém víkendu díky pondělní památce českého patrona sv. Václava (28.9.). Pokud si chcete dopřát ještě více relaxace a odpočinku vezměte si 2 dny dovolené, využijte Den vzniku Československa (28.10.), který připadá na středu a vydejte se na pobyt na 5 dní. Už jen 1 den dovolené vám pak bude stačit v listopadu, Den boje za svobodu a demokracii (17.11.) připadá na úterý a vy tak můžete cestovat až 4 dny. Oslavte významné historické události a milníky národa co nejlépe. A pokud se chystáte do zahraničí, vzpomeňte si, že ne vždy to šlo tak snadno. V Maďarsku, Rakousku, i v Polsku se přitom vyhnete masám lidí a svátečním příplatkům v hotelích, protože tyto svátky nemají.

 • Vezměte si 3 dny dovolené a proměňte je na 12 dní volna.
Listopadové svátky

Vánoce a Silvestr - čtvrtky a pátky (24.12. - 26.12. + 31.12. - 1.1.)

Volno plné sváteční pohody, cukroví a radosti z dárků si budeme zaslouženě užívat od čtvrtka 24.12. celé čtyři dny až do neděle. Pokud jste pod stromečkem našli silvestrovský pobyt, vezměte si poslední den dovolené v roce na Silvestra a oslavujte na zasněženém svahu nebo na náměstí některé evropské metropole. Následující tři volné dny díky pátečnímu státnímu svátku Nový rok se budou hodit, ať už je strávíte aktivně na horách s lyžemi, nebo odpočinkem po bujarém oslavování.

 • Na konci roku vás čeká krásných 7 dní volna.
Silvestr


Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK