Osobně ověřeno: Pobyt v přepychovém Hotelu Imperial ***** v Karlových Varech

Vydejte se spolu s Martinem, členem našeho Travelking týmu, do Karlových Varů. Konkrétně do luxusního Hotelu Imperial *****. Jaká byla cesta, ubytování a strava? A jaké skvělé výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.
Osobně ověřeno: Pobyt v přepychovém Hotelu Imperial ***** v Karlových Varech

Informace o pobytu v bodech

  • Termín pobytu: 21.2.2022 - 23.2.2022
  • Ubytováni jsme byli v: Hotel Imperial *****
  • Lokalita ubytování jsou: Karlovy Vary
  • Cestoval jsem s: Maminkou
  • Stravování: Polopenze
  • Doprava: Autem

Kam a jak jsme jeli?

Na víkendový pobyt jsme se vypravili do krásných Karlových Varů. Na pobyt jsme se těšili o to více, protože naším cílem byl přepychový 5* Hotel Imperial *****. Pro naši cestu jsme volili vlastní dopravu autem s tím, že jsme vyjížděli z Brna, takže do Karlových Varů jsme jeli zhruba 3 a půl hodiny (336 km). Dopravit se sem však můžete i vlakem či autobusem, jenom je cesta o něco delší.

Jak to bylo s parkováním?

Cesta autem bývá mnohdy rychlejší než ostatní způsoby dopravy, ale zase člověk musí řešit to, kde zaparkuje. V ceně pobytu parkování nebylo, ale hotel má své vlastní parkoviště, na kterém je možno zaparkovat za 400 Kč/noc, což jsme využili. Parkoviště není přímo u hotelu, ale vzdálené zhruba 50 m (kousek). Hotel však poskytuje zadarmo službu odvozu auta, takže můžete přijet před hotel, vzít si kufry a jít na recepci, kde klíčky od auta předáte a zaměstnanec hotelu vám auta zajede zaparkovat. Jako ve filmu.

Kde jsme se ubytovali?

Hotel Imperial ***** je opravdu impozantní budovou a dovolím si říct, že je vlastně dominantou Karlových Varů, protože se nachází přímo v centru města nad kolonádou. Atraktivnější místo pro umístění hotelu snad už není. Hotel zde stojí už od roku 1912 a za tu dobu ho navštívila spousta známých osobností.

Interiér hotelu je opravdu honosný a ne jinak je tomu s pokoji. Ubytováni jsme byli v nadstandardně velkém pokoji, který byl čistý a krásný. Pokoj byl laděn do zelené a červené barvy se zlatými detaily, jako byl třeba pěkný lustr. Kromě pohodlné postele, zde bylo také posezení. S pokojem jsme byli naprosto spokojeni.

Jak jsme se najedli v ubytování?

V balíčku byla zahrnuta strava formou bufetové polopenze, takže o dobré jídlo jsme nouzi neměli. Snídaně i večeře byly velmi pestré a naše chuťové buňky se jen rozplývaly.

Snídaňový bufet obsahoval klasickou nabídku všech dobrot, co si člověk na snídani jen může představit - vejce na různé způsoby, párečky a klobásky, různé druhy uzenin, sýrů, pečiva, pomazánek. A nechyběly ani sladké varianty a samozřejmě nápoje (džusy, čaje, káva). Večerní bufet byl také obsáhlý a na výběr bylo snad ze všech druhů mas v různých podobách úpravy, k tomu pak 4 různé přílohy, které jsme s masem mohli různě kombinovat. Nechyběla ani jedna sladká (bezmasá) varianta jídla, zelenina, saláty a výběr dezertů.

Jak jsme se najedli v okolí?

Protože jsme v balíčku měli polopenzi, do restaurace v centru Karlových Varů jsme zavítali pouze jedno, a to na oběd. Česká restaurace U Švejka se nachází v centru Karlových Varů u Vřídelní kolonády. Pochutnali jsme si tu na svíčkové omáčce a klasickém vepřu, knedlu, zelu. To vše jsme spláchli dobrým plzeňským pivem. Cena byla přijatelná, řekl bych tak střední kategorie.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

Součástí pobytu v tomto luxusním hotelu je také vstup do wellness centra, který jsme s radostí využili. Ubytováni jsme byli ve 3. patře, wellness centrum se nachází v -1. patře. Dostávali jsme se do něj výtahem, ale pozor - do wellness centra směřuje jiný výtah než na recepci.

K dispozici byl velký bazén o teplotě 29 °C, několik vířivek a také finská sauna. Kromě toho jsme se také nechali hýčkat během procedur - aromatické masáže, bylinné koupele a oxygenoterapie. Procedury jsou zahrnuty v balíčku a den i čas využití procedur plánuje přímo hotel ještě před uskutečněním pobytu.

Kam se vydat na výlet?


Závěrečné hodnocení

“Pobyt jsme si užili od samého začátku, kdy na nás hned po příjezdu na hotel dýchla atmosféra lázní spojená s luxusem, a zároveň vše působilo moc příjemně a přirozeně. Určitě bych vypíchl postele na pokojích, které byly velice pohodlné. Strava byla chutná a rozmanitá a samostatnou kategorií pak bylo umístění hotelu nad kolonádou, s hezkým výhledem na okolí. Wellness s masáží postačilo k odpočinku po procházkách. Díky tomu všemu a také milému personálu se sem jistě vrátím.”


Pobyt v Hotelu Imperial ***** byl osobně ověřen Martinem, členem týmu Travelking, a jeho návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Máme pro vás TravelBomby!

Hledáte výhodnou dovolenou? Vyberte si z naší limitované nabídky 1 000 pobytů s jedinečnou slevou až 50 %!

Až do neděle 22.5. můžete navíc na všechny TravelBomby získat extra slevu 200 Kč. Stačí, když v prvním kroku objednávky zadáte slevový kód: 200NAVIC.

Tak pojďte vybírat, kupónů je jen omezený počet!

Chci TravelBombu