Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Kam pán, tam pes. Kde nevadí čtyřnozí hosté?

Nikdo nedokáže vyloudit smutnější pohled než pes, kterého na čas opouští jeho pán. Nechcete už čelit srdcervoucím pohledům? Trpíte jako to zvíře? Tady je několik tipů na letní pobyty, na něž si můžete svého čtyřnohého kamaráda vzít bez překážek s sebou.
Kam pán, tam pes. Kde nevadí čtyřnozí hosté?

Zatímco některé hotely razí přístup „Štěkáš? Zaplatíš!“, a jiné dokonce chlupáče všeho druhu odhání od tepla svých dveří, existují i ubytovací zařízení psům vyloženě nakloněná. Kam tedy zajet na opravdu kompletní rodinnou dovolenou?

Šumava i Slovácko

 • Krásy Národního parku Šumava nemusí vašemu psovi zůstat utajeny. V hotelu Olympia ho s vámi rádi ubytují zadarmo a ještě vám půjčí Nordic Walking hole, abyste vyrovnali počet nohou. S pomocí turistických tyček byste tak měli stačit psímu tempu i v prozkoumávání jednoho z nejzajímavějších koutů naší republiky- nedalekého Boubínského pralesa.

 • Pokud toužíte po poznání tradiční kultury, vydejte se na Slovácko. V Hotelu Synot ve Starém Městě také za domácího mazlíčka nic neplatíte, navíc si s ním můžete sednout na letní terasu u hotelové hospůdky. Do kroje vašeho pejska asi nedostanete, i tak si s vámi může dovolenou na Slovácku užít, v okolí hotelu je totiž spousta turistických stezek a možností pro pěší výlety.

Dovolená na horách i s vaším psem

Slovensko, psí ráj

 • Je váš hafan vodním tvorem? Rozsvítí se mu oči při pohledu na jezero, rybník či alespoň větší kaluž? Chata Biela Taňa na Slovensku, kousek od turisticky oblíbené Podhájské, splní jeho nejdivočejší představy. Stojí totiž přímo u hráze vodní nádrže Trávnica II, zvané též Nový rybník. Plocha 19,2 ha je více než dostačující k celodennímu plavání vytříbenou čubičkou.

 • Když spíše než do údolí vaše kroky míří do hor, jistě nepohrdnete Nízkými Tatrami. Horská Chata Zahrádky nabízí náročné stezky pro pokročilejší turisty. Pokud váš pejsek tahá, tady vám to přijde opravdu vhod. Krom toho se proběhne i vedle kola, okolí chaty je totiž přímo prošpikováno cyklotrasami.

Pobyt u vody se spoustou plavání na psí způsob

Štěkot za hranicemi

 • I němá tvář si zaslouží podívat se za hranice vlasti. Třeba do Rakouských Alp! V penzionu Alpenrose v nejkrásnější části Tyrolska navíc může štěkat ve svém rodném jazyce, personál totiž mluví česky.

Když zrovna nebudete běhat po kopcích, neváhejte si zajet do blízkého Wildparku Aurach Tirol, přírodního zoologického parku, kde je až 200 zvířat ve volné přírodě bez jakýchkoliv plotů. Váš pes se tak seznámí s ostatními, ještě divočejšími stvořeními. Důrazně však nedoporučujeme pouštět ho z vodítka, místní atmosféra zvířecí svobody a demokracie by pro něj mohla být lákavější než návrat domů.

 • Také k moři se můžete vydat s nejlepším přítelem člověka. Kde smočit tlapku ve slané vodě? V italském hotelovém resortu Villagio Albatros sice jako v jediném z našich vytipovaných míst za psa zaplatíte, 2 € za noc jsou však velmi lidovou cenou.

Přímo u resortu je pláž, na kterou mohou pejsci bez rozdílů plemene a barvy srsti od 19 do 9 hodin, nedaleko navíc leží speciální psí pláž. Na té mohou dovádět kdykoliv. Existuje však nebezpečí, že zvíře s vyplazeným jazykem, až po uši obalené pískem, od ostatních šťastných psů nerozeznáte, a odvezete si tak jiného chlupáče než se kterým jste přijeli.

Rodinnou dovolenou u moře si nejvíce užijete, když vám nikdo nechybí

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK