Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitní dovolené

Hunguest Hotels je proslulá maďarská síť hotelů, která nabízí ubytování ve 22 hotelech rozmístěných ve čtyřech zemích. Nejvíce jich najdete v turisticky oblíbených částech Maďarska. Vyznačují se vysokou kvalitou služeb a ochotným personálem.
Hunguest Hotels: maďarská záruka kvalitní dovolené

Proč si vybrat Hunguest hotel?

Můžete se spolehnout na profesionální přístup a bezproblémový pobyt díky bohatým zkušenostem uznávaného řetězce hotelů. Všechny hotely jsou tří nebo čtyřhvězdičkové a zaručují komfortní ubytování, chutnou stravu i možnost wellness. Když se vám bude líbit v jenom z nich, je pak snadné navštívit jiné místo a užívat si stejnou míru pohostinnosti v jiném hotelu stejné značky.

pelion


Sdílení hodnot, zároveň však vlastní identita

Přestože hotely sdílejí stejné hodnoty a úroveň služeb, neočekávejte ubytování jako přes kopírák. Každý z hotelů si zachovává svou jedinečnou tvář. Hunguest Hotel Palota **** v Lillafüred u Miskolce se nachází v prostorách zámku uprostřed zeleně, Hunguest Hotel Pelion **** oproti tomu představuje moderní budovu kousek od Balatonu. Hunguest Hotel Répce *** se od ostatních liší přímým propojením s lázněmi Bük, což z něj činí ideální místo pro lázeňský pobyt v tomto maďarském městečku.

palota


Úchvatné možnosti wellness

Všechny Hungest hotely jsou především místem, kde byste si měli odpočinout. A aby vám to šlo co nejlépe, jsou hotely vybavené špičkovým wellness zázemím nebo jsou přímo propojené s termálními lázněmi.

To je případ již zmíněného Hunguest Hotelu Répce *** nebo Hunguest Hotelu Flóra ***, který má jak vlastní wellness ostrov, tak i přímý vstup do lázní v Egeru. Zdejší voda je vhodná k léčení kloubních a revmatických onemocnění, stejně tak ale jen k rozjímání. To si užijete i při pobytu v Hunguest Hotelu Panorama *** jen 150 metrů od termálního jezera Hévíz. Vlastní pláž u jezera Balaton a luxusní wellness s bazény, saunami a Kneippovým chodníkem pak nabízí Hunguest Bal Resort ****.

Hunguest Hotel Pelion **** se pro změnu může pochlubit aquaparkem s termální vodou z vlastního pramene a léčivou jeskyní. Pobyt zde si užijí také děti, mají tu přichystaný vlastní klub.

aquapark


Hunguest hotely nejsou jen v Maďarsku

Dalšími zeměmi, kde byste našli Hunguest Hotels, jsou Rumunsko, Černá Hora a Rakousko. Právě do Rakouska se s námi můžete vypravit do Hunguest Hotelu Heiligenblut **** přímo v Národním parku Vysoké Taury. Lákají vás horské vesničky, vodopády a blyštivá jezera v údolích? Tady se nebudete moct vynadívat. Se slevovou kartou si horskou turistiku užijete naplno, nesmí chybět ale ani odpočinek v bazénu a sauně.

heiligenblut

Slovo závěrem

Pokud hledáte kvalitní hotel, který se o své hosty umí postarat na profesionální úrovni, a ještě k tomu si rádi hovíte v bazénu či sauně, vyzkoušejte luxusní zážitek v některém z hotelů sítě Hunguest Hotels. Díky našim nabídkám budete mít ubytování levnější a v bohatém balíčku najdete vše pro vaši skvělou dovolenou.

Autor článku:

Objevujte Maďarsko s Travelkingem

Vybírejte z jedinečných a ověřených pobytů

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK