Co podniknout na Valentýna

Jen si to představte. Bublající vířivka, ztlumené světlo, slabá záře svíček kolem vás a vy si přiťukáváte šampaňským se svou drahou polovičkou. Není lepší darovat na Valentýna společně strávené chvíle spíš, než kýčové plastové srdíčko?
Co podniknout na Valentýna

Pokud chcete svému miláčkovi vážně udělat radost, zkuste to letos jinak. Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme si hned několik romantických tipů, jak prožít svátek zamilovaných.

1. Privátní wellness

Hýčkání a rozkoš, která nikdy neomrzí. Užijte si společné chvíle v privátní sauně nebo privátní vířivce. A čím ještě vylepšit takovou romantickou chvilku? Láhví vína, nebo šampaňského s jahodou. Tímhle nikdy nešlápnete vedle.

virivka

Kam za privátním wellness:

2. Pobyt na zámku

A co takhle pobyt v kouzelných prostorách zámeckých hotelů? Doporučujeme dovolenou, kde se nebudete muset o nic starat, jen si užívat masáže a vzájemnou blízkost. A po tom všem se vrátíte do úchvatných prostor, ve kterých se budete cítit jako na zámku. Miluje-li váš protějšek (kromě vás, samozřejmě) také romantiku, neváhejte a udělejte mu radost.

Dovolená na zámku

Kam do zámeckých komnat:

3. Romantická večeře

Večeře při svíčkách je možná tak trochu klasika, ale zato má zaručený úspěch. Aby taky ne. Lahodné jídlo, kytice růží, světlo svíček… Navíc, jak praví staré pořekadlo, láska prochází žaludkem. S tím nelze než souhlasit.

vecere

Kam na romantickou večeři při svíčkách:

4. Luxus v hotelu

Pokud si představujete něco opravdu luxusního, dokážeme vám pomoci i s tímto. Navštivte některý z proslavených čtyřhvězdičkových hotelů, které nabízejí kvalitní bohaté služby. Tyto hotely navíc sídlí v populárních lokalitách jako je Budapešť, Hévíz či Sárvár, ve kterých se ani chvilku nebudete nudit.

bazen

Kam za luxusem:

5. Valentýn netradičně

Překvapte něčím netradičním, originálním. Co ale pořád vymýšlet? Má-li váš miláček rád víno, ať už bílé nebo červené, udělejte mu radost degustačním pobytem. Chcete zkusit jedinečné ubytování? Tak vyzkoušejte pobyt v liberecké rozhledně. Pokud preferujete spíše venkovní zážitky, nechte se svézt kočárem nebo na saních tažených koňmi a vychutnejte si skvělou jízdu. Pak už zbývá jen se přitulit.

Případně si užijte dovolenou na Slovácku plný zážitků jako je výuka stříhání vinohradu přímo ve vinařské trati s vinohradníkem

Užijte si projížďku

Kam za netradičními zážitky:

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK