Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Cestovní deník: Wellness Penzion *** Strachan

Nevyzkoušeli jsme sice všechny slovenské penziony, ale jsme ochotni se s vámi hádat, že Wellness Penzion Strachan patří mezi nejlepší. Možná se nám točí hlava z výhledu na vrcholky Belianských Tater, ale spíše to bude tím, že Strachan válí.

Z Brna se do Ždiaru, kde penzion leží, dostanete pohodlně za necelých 5 hodin. Zpáteční cesta už je o něco těžší, odjíždět se totiž nikomu nechce. Na první pohled penzion připomíná pohádkový zámek. Na druhý pohled také. A nejde o mylný dojem, protože jsme se v něm měli jako v pohádce. Obsluha v krojích, pokoje s atmosférou předminulého století (v dobrém slova smyslu), stylové interiéry i krásné okolí dělají z pobytu ve Wellness Penzionu Strachan jedinečný zážitek.

Začněte den šampaňským

Upřímně jsme soucítili se stoly, na kterých byla připravená snídaně. Z množství teplých i studených pokrmů si vybral úplně každý, v mém případě i několikrát. Vůně kávy a výhled na majestátní vrcholky přímo z restaurace jsou skvělým důvodem ke vstávání, ještě lepším důvodem je však šampaňské, které jsme si k snídani mohli nalévat dle vlastního uvážení.

V restauraci se těšte na slovenské speciality

Opusťme nyní, ač neradi, vynikající jídlo a podívejme se na okolí penzionu. Ať už jste nadšenými turisti, vášnivými lyžaři či náruživými cyklisty, nudit se tu rozhodně nebudete. Pokud jste lenoši jako my, pak uvítáte možnost posadit se s šálkem čaje či jinou dobrotou na venkovní terasu. Doporučujeme zajet si na výlet a navštívit Belianskou jeskyni, jejíž vnitřní krápníková výzdoba je úžasným přírodním dílem. Za zábavou můžete vyrazit do aquaparku Vrbov nebo Aquacity Poprad.

Wellness Penzion Strachan jsme navštívili v zimní sezoně a kdybychom nebyli dřeva (což vy jistě nejste), využijeme možnost zalyžovat si přímo u penzionu nebo nasedneme na skibus a necháme se zadarmo odvézt do nedalekého střediska Ski & Sun Bachledka. I co se běžek týče, zasněžené okolí potěší každého zimního sportovce.

Romantika jako Tatry

Po celodenním sportování, výletování či relaxování není nic lepšího, než zarelaxovat si ještě víc. Z wellness je podobně jako z restaurace úchvatný výhled, tím však výhody nekončí. Ponořit se do horké vířivky, jen tak si ležet na lehátku a uvolnit svaly nebo posilnit imunitu v sauně bylo velice příjemné, když s sebou na dovolenou vezmete svoji drahou polovičku, na romantický zážitek do smrti nezapomenete.

Penzion však není skvělým místem jen pro zamilované páry, ale také pro rodiny s dětmi. Jelikož jsme si vybrali pro svou návštěvu termín slovenských jarních prázdnin, mohli jsme se o tom na vlastní oči (a především uši) přesvědčit. Děti si pobyt skutečně užívaly a v penzionu si pro ně neustále vymýšleli nějakou zábavu jako návštěvu maskota - psa Bernieho nebo skupinové kreslení.

Pes Bernie je maskotem Wellness Penzionu Strachan

Ve Ždiaru je kromě Wellness Penzionu Strachan i [Hotel Bachledka **** Strachan](https:// travelking.cz/recenze/348-hotel-bachledka-strachan), o kterém platí vše, co jsme napsali o penzionu. Doporučujeme místní poctivou česnečku, jež nás krásně rozehřála a vrátila nám dech, o který jsme překvapením přišli při prohlídce stylových interiérů hotelu. Ať už si vyberete penzion nebo hotel, přejeme šťastnou cestu a co nejpříjemnější zážitek.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK