Cestovní deník: Kyjovský pivovar

Pivo, to jsou prý čtyři písmena, která hýbou mužským světem. Věřte však, že dovolenou v Kyjovském pivovaru si užijí také manželky, přitelkyně, děti, senioři a určitě i vy, ať už patříte do jakékoliv zmíněné kategorie.
Cestovní deník: Kyjovský pivovar

Jak tam? A proč?

Ke Kyjovskému pivovaru se dostanete velmi pohodlně jak autem, tak vlakem. My zvolili cestu autem, zadarmo zaparkovat se dá kolem hotelu v podstatě všude. Vlakové nádraží i autobusová zastávka však leží jen dvě minuty chůze od pivovaru, takže ani tady na vás nečeká žádný problém.

Po příchodu do hotelu nás uvítala milá paní recepční, check in zabral pouze pár minut. Na recepci si také vybíráte jídlo, které vám pak naservírují na večeři. Výběr je opravdu bohatý, ať jsou vaše chutě jakékoliv, určitě vás něco zaujme.

Pokoje mají vše potřebné

Pokoje jsou útulné a vybavené vším potřebným, postele pohodlné a okna dobře izolují, takže i přesto, že směřují do ulice, nerušil nás přes noc žádný hluk. Z pokoje se dostanete po chodbě a schodech přímo do restaurace, nemusíte tedy chodit pokaždé přes recepci. Ubytování tedy hodnotíme velice příznivě, za celý pobyt jsme byli se vším na 100% spokojeni.

Po pořádném jídle pořádné pivo

Při snídaních si vyberete z nabídky párků, vajíček, uzenin, sýrů, cereálií, ale i sladkých pokrmů a buchet. Ten pravý gurmánský zážitek však přichází při večeři. My si pochutnali na výborném steaku s opečenými brambory a bohatou oblohou. Také ostatní jídla z večerního menu však vypadaly k nakousnutí.

Na polopenzi jsme si pochutnali

Kromě skvělého jídla musíme samozřejmě pochválit také místní pivo. Medový speciál hezky pohladí po jazyku a kyjovská jedenáctka je chuťově tak sehraná, že by se od ní ta Klapzubova mohla učit. Příjemným bonusem je možnost domluvit si prohlídku pivovaru a podívat se, jak k výrobě zlatavého nápoje dochází.

Pivovar si připravil také specialitu pro dámy – bohatou nabídku pivní kosmetiky s pivními tělovými mléky, šampony a dalšími přípravky zaručujícími, že si pobyt užije i vaše pokožka.

Pivní kosmetika pro dámy

Když se to vezme kolem a kolem

Okolí Kyjova se doslova hemží potencionálními výlety. Jedinečná atmosféra jižní Moravy vás uchvátí přímo v Kyjově i v ostatních blízkých městech i vesničkách. Vydat se můžete do vinných sklípků, ale také za zámky, hrady, rozhlednami, protáhnout si nohy při cyklistice či turistice, je toho zkrátka hodně, co podniknout. My sami jsme na podobné výlety bohužel neměli čas, takže doufáme, že to při návštěvě Kyjovského pivovaru doženete za nás.

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK