7 pobytů, které ocení každý muž jako dárek na Valentýna

Darujte svému partnerovi k letošnímu Valentýnu parádní zážitek - pobyt, který si oba užijete a budete na něj vzpomínat. Vybrali jsme pro vás tipy na parádní dovolenou s golfem, vínem, pivem, ale i relaxací ve wellness. Stačí jen vybrat ten váš vysněný!

Bílé Karpaty pro vinaře

Vinný sklep

Řadí se váš partner mezi milovníky vína a jeho představa o ideálním odpočinku má podobu degustace ve vinném sklípku? Tak to bude pobyt v Hotelu Radějov *** správnou volbou. Ubytování v pěkných pokojích, stravování formou polopenze, nápoj po příjezdu na uvítanou a především sobotní degustace vín je příslibem skvělé dovolené. Po degustaci si vychutnejte neomezenou konzumaci moravských sudových vín ve vinném sklípku a k poslechu i tanci vám zahraje harmonikář. Součástí balíčku je také neomezený vstup do wellness centra s vířivkou, saunami a Kneippovým chodníkem.

Pokud vám zbude čas na výlet, vydejte se do Zlína na Baťův mrakodrap a ze střešní vyhlídkové terasy či restaurace si užijte výhled na celé město.


Přepychový golfový pobyt

Golfové hřiště

Zbožňuje-li váš partner golf, zamiluje si i pobyt v maďarském Zalacsány v luxusním Zala Springs Golf Resortu. Golfové hřiště, které leží na pozemku resortu o rozloze 160 hektarů, je unikátem v rámci celé střední Evropy a první svého druhu v celém Maďarsku. Golfové hřiště nabízí 18 jamek, které navrhl Robert Trent Jones Jr., hvězda ve svém oboru.

Ubytováni budete v luxusním apartmánu (29 - 35 m²) s moderním vybavením a každý den si dopřejete bohatou snídani formou bufetu. V ceně je také GREEN FEE na 18jamkovém hřišti zahrnující vstup na „cvičnou louku” a golfové míčky. Pokud vy fanynkou golfu nejste, tak zatímco váš milý bude na golfovém hřišti odpalovat míčky, vy si můžete odpočinout v termálním wellness v nedalekém hotelu, kam máte vstup zdarma.


Poděbrady pro pivaře

Pivní lázně

Fanoušků zlatavého moku je v Česku spousta. Pokud se mezi ně řadí i váš partner, vezměte ho do poděbradských pivních lázní. A kde jinde by měly být pivní lázně než v pivovaru. Užijte si společně atmosféru místa, kde se pivo začalo vařit již v roce 1502. Čeká vás tu horká pivní lázeň s chmelem v dubové vaně a následnou relaxací na lehátku. Součástí procedury je neomezená konzumace nepasterizovaného 11° piva Poděbradský zdroj. Ubytováni budete v Hotelu Soudek *** jen 7 minut od lázní. Čekají vás útulné pokoje a Jihočeská restaurace, kde si vychutnáte polopenzi.

A co dělat, když zrovna nebudete naloženi v pivě? Pokud jste filmoví nadšenci, zajděte do Film Legends Muzea s více než 600 exponáty. Potom se můžete vydat na romantickou procházku po kolonádě.


Karlovy Vary: relax & muzea

Karlovy Vary

Dovolená v Hotelu Millenium **** je ideální kombinací odpočinku a zážitku z návštěvy karlovarských atrakcí. Doporučujeme víkendový pobyt, který kromě lahodné polopenze v elegantní restauraci a horkého Millenského svařáku zahrnuje i vstup do saunového světa, teplý rašelinový zábal a čokoládovou perličkovou koupel pro dva. Hotelové wellness vás jistě nadchne - má rozlohu 380 m² a nechybí v něm vířivka ani solná jeskyně.

Po relaxaci v hotelu se vydejte na průzkum Karlových Varů. Projděte se po místních kolonádách, navštivte muzeum Jana Bechera a zjistěte více o historii bylinného likéru, který tu můžete i ochutnat. Pěkné je i muzeum sklárny Moser. Máte s partnerem raději přírodu? Vydejte se na naučnou stezku Božídarského rašeliniště.


Dobrodružství v Adršpachu

Adršpach

Hotel Praha *** klame svým názvem, nenajdete ho totiž v našem hlavním městě, ale v Adršpachu. Budova hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě už přes 400 let. Těšte se na příjemné ubytování, ale i na skvělou polopenzi.

Byl váš milý fanouškem stavebnice Merkur? Tak se spolu vydejte na výlet do Muzea stavebnice Merkur, které je v nedaleké Polici nad Metují a k vidění tu jsou novodobé i staré vláčky, ale také Ocelové město. To je dokonce v knize rekordů. A co by to bylo za dovolenou v Adršpachu, pokud byste neviděli Adršpašské skály, největší a nejdivočejší skalní město Střední Evropy, a Broumovské stěny.


Bunkry a odpočinek v Jeseníkách

Jeseníky - bunkry

Hotel Garni Kolštejn *** najdete v obci Branná a kromě vynikající polopenze si tu především parádně odpočinete ve wellness. To nabízí bazén se slanou vodou a saunový svět s bylinkovou, solnou, parní, finskou a keltskou saunou a vířivkou. Zdarma dostanete i Jeseníky Region Card plnou slev.

Hrál si váš partner jako malý s vojáčky či rovnou na vojáky? Pak ho jistě nadchne výlet do okolí města Králíky. Nachází se tu téměř 250 bunkrů. Ty vznikly před druhou světovou válkou a některé z nich jsou přístupné veřejnosti. Poté se zajeďte podívat na jedinečné dělostřelecké tvrze Hůrka, Hanička a Bouda. Nedaleko je i Vojenské muzeum a Pěchotní srub K-S 14.


Přeneste se do minulosti

Brno

Cosmopolitan Bobycentru **** je vyhlášený brněnský hotel, který kromě komfortních pokojů nabízí snídaně formou bufetu a slevu na wellness. Především se ale stane vaším výchozím bodem pro parádní výlety po Brně a jeho okolí.

Vydejte se prozkoumat brněnské podzemí, vstup do něj najdete v centru města na Zelném trhu, poté vyšlápněte kopec k hradu Špilberk a pokochejte se výhledem, na oběd či medovinu zajděte do Středověké či Rytířské krčmy. Za návštěvu stojí i Technické muzeum a Kryt 10-Z, který je zpřístupněn veřejnosti.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK