Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

7 pobytů, které ocení každý muž jako dárek na Valentýna

Darujte svému partnerovi k letošnímu Valentýnu parádní zážitek - pobyt, který si oba užijete a budete na něj vzpomínat. Vybrali jsme pro vás tipy na parádní dovolenou s vínem, pivem, ale i na lodi nebo ve wellness. Stačí jen vybrat ten váš vysněný!

Bílé Karpaty pro vinaře

Vinný sklep

Patří váš partner mezi milovníky vína a jeho představa o ideálním odpočinku má podobu degustace ve vinném sklípku? Tak to bude pobyt v Hotelu Radějov *** správnou volbou. Ubytování v pěkných pokojích, stravování formou polopenze a především sobotní degustace vín je příslibem skvělé dovolené. Po degustaci si vychutnejte neomezenou konzumaci moravských sudových vín ve vinném sklípku a k poslechu i tanci vám zahraje harmonikář. Součástí balíčku je také neomezený vstup do wellness centra s vířivkou, saunami a Kneippovým chodníkem.

Pokud vám zbude čas na výlet, vydejte se do Zlína na Baťův mrakodrap a ze střešní vyhlídkové terasy či restaurace si užijte výhled na celé město.


Přepychový pobyt na lodi

pobyt na lodi

Zbožňuje-li váš partner lodě, zamiluje si i pobyt v originálním Fortuna Boat Hotelu na Dunaji v Budapešti. Lodní hotel kotví hned u mostu Margit Híd a naproti známému Markétinu ostrovu. Lázně, památky a všechny budapešťské atrakce budete mít na dosah, loď s vámi po celou dobu pobytu zůstane v přístavu.

Vyberte si, zda upřednostníte kajutu Standard či luxusnější kajutu Superior. V The Lord Nelson Restaurantu s panoramatickým výhledem si užijete místní gastronomii a ochutnáte maďarské speciality, které se mění dle aktuální sezóny.


Poděbrady pro pivaře

Pivní lázně

Fanoušků zlatavého moku je v Česku spousta. Pokud se mezi ně řadí i váš partner, vezměte ho do poděbradských pivních lázní. A kde jinde by měly být pivní lázně než v pivovaru. Užijte si společně atmosféru místa, kde se pivo začalo vařit již v roce 1502. Čeká vás tu horká pivní lázeň s chmelem v dubové vaně a následnou relaxací na lehátku. Součástí procedury je neomezená konzumace nepasterizovaného 11° piva Poděbradský zdroj. Ubytováni budete v Hotelu Soudek *** jen 7 minut od lázní. Čekají vás útulné pokoje a Jihočeská restaurace, kde si vychutnáte polopenzi.

A co dělat, když zrovna nebudete naloženi v pivě? Pokud jste filmoví nadšenci, zajděte do Film Legends Muzea s více než 600 exponáty. Potom se můžete vydat na romantickou procházku po kolonádě.


Karlovy Vary: relax & muzea

Karlovy Vary

Dovolená v Hotelu Millenium **** je ideální kombinací odpočinku a zážitku z návštěvy karlovarských atrakcí. Doporučujeme víkendový pobyt, který kromě lahodné polopenze v elegantní restauraci a horkého Millenského svařáku zahrnuje i vstup do saunového světa, vířivky a solní jeskyně, i vonný parafínový zábal. Hotelové wellness vás jistě nadchne - má rozlohu 380 m².

Po relaxaci v hotelu se vydejte na průzkum Karlových Varů. Projděte se po místních kolonádách, navštivte muzeum Jana Bechera a zjistěte více o historii bylinného likéru, který tu můžete i ochutnat. Pěkné je i muzeum sklárny Moser. Máte s partnerem raději přírodu? Vydejte se na naučnou stezku Božídarského rašeliniště.


Dobrodružství v Adršpachu

Adršpach

Hotel Praha *** klame svým názvem, nenajdete ho totiž v našem hlavním městě, ale v Adršpachu. Budova hotelu je kulturní památkou a slouží hostům nepřetržitě už přes 400 let. Těšte se na příjemné ubytování, ale i na skvělou polopenzi.

Byl váš milý fanouškem stavebnice Merkur? Tak se spolu vydejte na výlet do Muzea stavebnice Merkur, které je v nedaleké Polici nad Metují a k vidění tu jsou novodobé i staré vláčky, ale také Ocelové město. To je dokonce v knize rekordů. A co by to bylo za dovolenou v Adršpachu, pokud byste neviděli Adršpašské skály, největší a nejdivočejší skalní město Střední Evropy, a Broumovské stěny.


Jeseníky pro gurmány

degustační večeře

Několikrát oceněný Hotel Slovan *** najdete v centru městečka Jeseník. Na pobyt s gurmánským menu o 5 až 7 chodech můžete jet i s tím největším mlsounem - gurmánem. Místní šéfkuchaři mají dlouholeté zkušenosti a školili se například v Pražském kulinárském institutu, a tak vaše chuťové pohárky čeká opravdový zážitek.

V hotelu nedaleko Priessnitzových lázní Jeseník se ale můžete nechat rozmazlovat i jinak. Pokud by partner více než gurmánské menu uvítal wellness, bude pro vás vhodnější wellness pobyt až s 12 různorodými procedurami. Když vám vyjde čas, určitě navštivte Praděd, Šerák, nebo Rejvíz a alespoň na půl dne vyrazte na lyže či běžky.


Romantika s večeří u moravské metropole

Brno

Hotel Rakovec *** je vyhlášený hotel u Brněnské přehrady, ve kterém se můžete ubytovat i v apartmánu. Kromě polopenze a masáže dle vašeho výběru pro vás bude připravena i speciální Valentýnská večeře a láhev sektu, která ke svátku zamilovaných bezesporu patří. Pokud bude přehrada zamrzlá, nezapomeňte sobě a partnerovi přibalit brusle k bezkonkurenční bruslařské projížďce.

Vydejte se prozkoumat brněnské podzemí, vstup do něj najdete v centru města na Zelném trhu. Poté vyšlápněte kopec k hradu Špilberk a pokochejte se výhledem a na oběd či medovinu zajděte do Středověké nebo Rytířské krčmy. Za návštěvu stojí i Technické muzeum a Kryt 10-Z, který je zpřístupněn veřejnosti.Co se takhle vydat na pobyt?

Autor článku:

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK