Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

4 dny dovolené přeměňte na 13 dní volna a oslavte podzimní svátky aktivně - bez příplatků

Svátek českého patrona Václava nás letos potěší v úterý, stačí 1 den dovolené a prodlouží nám tím víkend na 4 dny. Zbývají vám další 3 dny dovolené? Naplánuje si delší podzimní pobyt i k svátkům v říjnu a listopadu. To je celkem až 13 dní dovolené!
4 dny dovolené přeměňte na 13 dní volna a oslavte podzimní svátky aktivně - bez příplatků

Termíny pobytů přes státní svátky se v hotelech většinou rychle plní. Často se také musí počítat se svátečními příplatky, které nebývají zanedbatelné. Nic z toho vás ale rozhodně nepotká pokud se na podzimní svátky vydáte do zahraničí. Kromě svátku 17.11., který samozřejmě slaví i Slováci, jsou státní svátky 28.9. a 28.10. pouze v České republice a v okolních zemích je neslaví.

Na svatého Václava babí léto nastává

Den české státnosti 28.9. vychází letos na úterý. Stačí tak 1 den dovolené a užijete si prodloužený 4denní víkend. Jak památku svatého Václava uctíte je samozřejmě na vás. Jednou z možností je například vyjet upevňovat zahraniční vztahy. Co třeba návštěva slovenských termálů a prohlídka zámku nebo hradu, který brzy zavře své brány, takže už na prohlídku nebudete muset stát frontu s davem dalších turistů? To vypadá na pěknou tečku za létem.

TIP: Na pohádkovém zámku Bojnice se natáčela Šíleně smutná princezna. Najdete v zámecké zahradě místo, kde princ Václav spadl ze stromu do rybníka, když se snažil nahlédnout do princezniných komnat?

Bojnický zámek

Pokud byste si raději dali pořádně do těla, nemusíte jezdit daleko. Hřebeny Vysokých Tater sice lákají svou výškou, ale i v Nízkých Tatrách se budete muset pořádně opřít do trekových holí. Pokud si tedy výlet neusnadníte lanovkou.

TIP: Ještě jste nebyli na nejvyšším vrcholu Nízkých Tater, ze kterého je úžasný rozhled do všech stran a na všechna pohoří středního a severního Slovenska? Ďumbier 2 043 m n. m. (ve slovenštině “zázvor") vás netrpělivě vyhlíží.

Nízké Tatry

Ušetřená dovolená se bude hodit

Zbývá vám ještě pár dní dovolené? Propočtěte kolik dní budete letos potřebovat na Vánoce a zbylou dovolenou si užijte v říjnu a/nebo listopadu. Svátek 28.10. vychází na čtvrtek, takže vám ke 4 dnům relaxace vystačí jen 1 den dovolené. Listopadový svátek 17.11. bude přímo uprostřed pracovního týdne, tedy ve středu, pokud si však vezmete 2 dny dovolené, tak si užijete pobyt až na 5 dní!

Pokud jste si nestihli užít babího léta v Česku, rozjeďte se do termálních lázní v Maďarsku. Prodlužte si léto a třeba také cyklistickou sezonu například v okolí Györu, kde najdete nejvyhledávanější maďarské termály.

Podzimní cyklistika

TIP: V samotném městě Györ si můžete prohlédnout řadu architektonických památek jako jsou Bazilika Nanebevzetí Panny Marie nebo Palác Zichy. Děti budou nadšeny z Xantus János ZOO s množstvím nejen exotických zvířat.

V případě, že si léto prodlužovat nepotřebujete a už byste raději viděli sníh místo padajícího listí, doporučujeme podzimně-zimní dovolenou v Rakousku.

TIP: Idylické rakouské městečko Hallstatt v Solné komoře je přes léto pod neustálým náporem davů turistů. Navštivte jej na podzim! Průzračné Halštatské jezero (UNESCO) si zamilujete v jakémkoli období.

Hallstat

Autor článku:

Nejprodávanější pobyty

Inspirujte se těmi nejprodávanějšími pobyty za poslední týden

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK